Taha Kılınç ile Kudüs Turu
Kudüs
15 Ekim 2019
KDS1910
THY ile direk uçuşlar
IST TLV IST
Yemekli
Sabah Kahvaltı, Akşam Yemeği
Tur Lideri
Taha KILINÇ
2'li Odada Kişibaşı
590 €
Ekim
Taha Kılınç
4 Gün
Hareket Tarihi: 15.10.2019

15 Ekim 2019:

05:00'te İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'de buluşma. Türk Havayollarının 07:45'te hareket edecek olan TK0784 sefer sayılı uçağı ile Telaviv havalimanına hareket. Yerel Saat ile saat 08:55'te varış. Gümrük ve bagaj işlemleri sonrası Yafa'ya hareket. Mahmudiye Külliyesi, El Bahr Camii, II.Abdülhamid Han Saat Kulesi ve çevre gezileri sonrası Eriha şehrine hareket. Eriha şehir gezisi ardından Kasr-ı Yehûd ve dönüş yolunda Nebi Musa Makamını ziyaret sonrası Kudüs'teki otelimize yerleşme. Akşam Yemeği Otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile Akşam ve Yatsı namazı Aksa Külliyesinde kılınacaktır.

16 Ekim 2019 : 

Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası, Kudüs Eski Şehir gezisi. (Kıble Mesicidi, Kubbet'üs-Sahra, Burak Mescidi, Mescid-i Kadîm, Mervan Mescidi, Ömer Mescidi, Ömer Meydanı, Çile Yolu, Kıyame Kilisesi, Arslanlı Kapı, Çiçek Kapısı, Şam Kapısı, Yafa Kapısı, Nebi Davud Kapısı, Nebi Davud Makamı, Son Akşam Yemeği Odası, Burak Duvarı...) Akşam Yemeği Otelde.

17 Ekim 2019 :

Otelde alınacak kahvaltı sonrası El-Halil Şehrine hareket. Hz. İbrahim (a.s.), Hz. Yakup (a.s.), Hz. İshak (a.s.) ve zevcelerinin ziyareti. Ardından Kudüs'e hareket. Cebel-i Mükebber ve Zeytin Dağı gezileri. Akşam Yemeği Otelde.

18 Ekim 2019 :

Otelde alınacak kahvaltı sonrası Otelden ayrılış ve bagajlarımızı otobüse teslim ediyoruz. Cuma namazına kadar serbest vakit. Aksa'da kılınacak Cuma namazı sonrası Arslanlı kapı'da buluşma ve Telaviv Havalimanına hareket. Türk Havayollarının 21:00'de hareket edecek olan TK0789 sefer sayılı uçağı ile İstanbul Havalimanına seyahat. 01 Şubat 2020 günü Saat 00:30'de İstanbul'a ulaşım.

  • Vize,
  • Uçak Bileti,
  • Konaklama,
  • Türkçe Rehberlik,
  • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği,
  • Geziler ve Transfler

.

En az bir yıl geçerliliği olan pasaport,
 

 Tur Fotoğrafları

Rezervasyon

Abone Ol