3 Gece 4 Gün
Kudüs
16 Ekim Kudüs
KDS19103
National / Holy Land
3 Gece
THY ile
IST TLV IST
Yemekli
.
2'li Odada Kişibaşı
590 €
Ocak
M.Emin Alay
3 Gün
Hareket Tarihi: 16.10.2019

1. Gün : 16 Ekim 2019 Perşembe :Saat ...:...'te ............... Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Checkinn işlemlerinin tamamlanmasının ardından ......Havayollarınaait.....sefer sayılı uçakla ...:...'da Tel Aviv'e uçuş. Saat ...:...'ta Tel Aviv'e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından grubumuza özel otobüsümüzle Yafa şehrine hareket. Yafa Şehir Turu (Mahmudiye Külliyesi ile Sultan II.Abdülhamid'in yaptırdığı saat kulesi ve Osmanlı Çeşmesinin görülmesi, ziyaretler sonrasında konaklama yapacağımız Kudüs'teki…… 4*Oteline hareket. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ve sonrasında istirahat.

2. Gün : 17 Ekim 2019 Cuma :Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde alacağımız kahvaltı'dan sonra eski Kudüs şehri ve çarşıları, Kıyamet kilisesi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Davud Kabri, Burak (Ağlama) Duvarı, İslam Eserleri Müzesi (açık olması halinde), Burak Mescidi ziyaretleri ve sonrasında Cuma Namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş. Namaz sonrası Mervan Mescidinin ziyareti ve serbest zaman ve akşam yemeği.

3. Gün : 18 Ekim 2019 Cumartesi :Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş dönüş. Otelde alınacak kahvaltıdan sonra El Halil şehrine hareket (Yaklaşık 1 saat). Halil'ür-Rahman Camii (Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf a.s.)'nde peygamberler ve zevcelerinin ziyaretleri sonrası Kudüs'e hareket, Akşam yemeği ve geceleme için otelimize geçiş.

4. Gün : 19 Ekim 2019 Pazar :Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde kahvaltıdan sonra otelden ayrılış. Zeytin Dağı'na hareket. Zeytin Dağı'nda bilgilendirme sonrası panoramik Kudüs manzarası eşliğinde fotoğraf molası sonrası Tel Aviv Havalimanına doğru hareket. CheckIn ve pasaport işlemleri sonrası, ........havayollarının.......sefer sayılı uçağı ...:...'te hareket ve ...:...'da...............Havalimanına varış.

Sabah Kahvaltısı, 
Akşam Yemeği,
Vize,
Uçak Bileti,
Konaklama,
Transferler,
Rehberlik

.

Seyahatten 20 gün önce pasaport bilgisinin Acentamıza ulaşması gerekmektedir.

 Tur Fotoğrafları

Zeytindağından Kudüs
Zeytindağından Kudüs

Rezervasyon

Abone Ol