3 gece 4 gün
Kudüs
27 Haziran
KDS190602
National / Holy Land
3 gece
THY
IST TLV IST
Yemekli
.
2'li odada kişibaşı
590 €
Haziran
Taha Kılınç
3 Gün
Hareket Tarihi: 27.6.2019

1. Gün : 27 Haziran 2019 Perşembe : Saat 04:00 'te İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Checkinn işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Havayollarına ait TK784 sefer sayılı uçakla 06:30 'da Tel Aviv'e uçuş. Saat 08:40'ta Tel Aviv'e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından grubumuza özel otobüsümüzle Yafa şehrine hareket. Yafa Şehir Turu (Mahmudiye Külliyesi ile Sultan II.Abdülhamid'in yaptırdığı saat kulesi ve Osmanlı Çeşmesinin görülmesi, ziyaretler sonrasında konaklama yapacağımız Kudüs'teki …… 4* Oteline hareket. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ve sonrasında istirahat.
2. Gün : 28 Haziran 2019 Cuma : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde alacağımız kahvaltı'dan sonra eski Kudüs şehri ve çarşıları, Kıyamet kilisesi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Davud Kabri, Burak (Ağlama) Duvarı, İslam Eserleri Müzesi (açık olması halinde), Burak Mescidi ziyaretleri ve sonrasında Cuma Namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş. Namaz sonrası Mervan Mescidinin ziyareti ve serbest zaman ve akşam yemeği.
3. Gün : 29 Haziran 2019 Cumartesi : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş dönüş. Otelde alınacak kahvaltıdan sonra El Halil şehrine hareket (Yaklaşık 1 saat). Halil'ür-Rahman Camii (Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf a.s.)'nde peygamberler ve zevcelerinin ziyaretleri sonrası Kudüs'e hareket, Akşam yemeği ve geceleme için otelimize geçiş.
4. Gün : 30 Haziran 2019 Pazar : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde kahvaltıdan sonra otelden ayrılış. Zeytin Dağı'na hareket. Zeytin Dağı'nda bilgilendirme sonrası panoramik Kudüs manzarası eşliğinde fotoğraf molası sonrası Tel Aviv Havalimanına doğru hareket. CheckIn ve pasaport işlemleri sonrası, Türk havayollarının TK787 sefer sayılı uçağı 16:35 'te hareket ve 19:00 'da İstanbul Havalimanına varış.

Sabah Kahvaltısı, 
Akşam Yemeği,
Vize,
Uçak Bileti,
Konaklama,
Transferler,
Rehberlik

.

Seyahatten 20 gün önce pasaport bilgisinin Acentamıza ulaşması gerekmektedir.

 Tur Fotoğrafları

1
1
Kubbetüssahra
Kubbetüssahra
Kudüs Sokakları
Kudüs Sokakları
Muhafız Alayı, Kudüs
Muhafız Alayı, Kudüs

Rezervasyon

Abone Ol