19 Ocak 2020
Eskişehir
Karne Tatilinde Eskişehir Bursa
YIESK2001
Konaklama
4*/5* Otellerde
Ulaşım
Özel Tur Otobüsü
Yemek
Kahvaltı ve Akşam Yemeği
2'li Odada Kişibaşı
1250 ₺
Ocak
Murat Kundak
2 Gün
Hareket Tarihi: 19.1.2020
 1. Gün :
  05:30'da Başakşehir Metrokent önünde grubumuzla buluşuyoruz. 06:00'da Edirnekapı'da, 06:30'da Bostancı'da misafirlerimizle buluştuktan sonra Eskişehir'e doğru yola çıkıyoruz. Yol üstünde alacağımız kahvaltıdan (ücrete dahil) 11'de Eskişehir'e ulaşıyoruz. Tarihi Odunpazarı evlerini gezdikten sonra Balmumu Heykelleri Müzesine geçiyoruz. Müzede birbirinden eşsiz balmumu sanat eserlerini gördükten sonra Eskişehir'in ortasından geçen Porsuk çayı kenarında Öğle arası serbest vakit veriyoruz. 15:00'te Sazova'ya hareket ediyoruz Sazova Parkını gezdikten sonra Eskişehir Merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında ertesi güne kadar istirahat.

 2. Gün :

  Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra (08:30) Eskişehir'den ayrılıp Söğüt'e gidiyoruz. Ertuğrulgazi ve Şeyh Edebali türbelerini ... ziyaret sonrası, İznik (İznik Ayasofyası...) ve Cumalikızık (Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi...) gezilerini yapıyoruz. Akşam için Bursa'daki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve istirahat.

 3. Gün :

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası (08:30) Bursa şehir gezisine başlıyoruz. Ulu Cami, Yeşil Cami, Kozahan, Emir Sultan, Yeşil Türbe, Osman Gazi... Bursa gezisinin ardından 16:00'da İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizle sırasıyla Bostancı, Edirnekapı ve Başakşehir Metrokent buluşma noktalarında vedalaştıktan bir başka HelalRota organizasyonunda buluşmak üzere.

 • Buluşma noktalarından itibaren tüm transferler,
 • 2 gece konaklama
 • Kahvaltı ve Akşam yemekleri
 • Programda belirtilen gezi ve ziyaretler (Müze ve Ören Yerleri)
 • Özel araç ile transferler
 • Kokartlı rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

Sırt Çantası

Seyahat boyunca Kimlik belgeniz yanınızda bulunmalı

 Tur Fotoğrafları

Rezervasyon

Abone Ol