15 Aralık
Kudüs
Taha Kılınç ile Kudüs Turu
KDS2010
Golden Wall Hotel
3 gece
THY(Türk Havayolları)
IST TLV IST
Yemekli
2 öğün açıkbüfe
2'li Odada Kişibaşı
875 $
Aralık
Taha Kılınç
3 Gün
Hareket Tarihi: 15.12.2020

1. Gün : 15 Aralık 2020 Perşembe : Saat ..:.. 'te İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma. Checkinn işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Havayollarına ait TK... sefer sayılı uçakla ...:...'da Tel Aviv'e uçuş. Saat ...:...'ta Tel Aviv'e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından grubumuza özel otobüsümüzle Yafa şehrine hareket. Yafa Şehir Turu (Mahmudiye Külliyesi ile Sultan II.Abdülhamid'in yaptırdığı saat kulesi ve Osmanlı Çeşmesinin görülmesi, ziyaretler sonrasında konaklama yapacağımız Kudüs'teki …… 4* Oteline hareket. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ve sonrasında istirahat.
2. Gün : 16 Aralık 2020 Cuma : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde alacağımız kahvaltı'dan sonra eski Kudüs şehri ve çarşıları, Kıyamet kilisesi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Davud Kabri, Burak (Ağlama) Duvarı, İslam Eserleri Müzesi (açık olması halinde), Burak Mescidi ziyaretleri ve sonrasında Cuma Namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş. Namaz sonrası Mervan Mescidinin ziyareti ve serbest zaman ve akşam yemeği.
3. Gün : 17 Aralık 2020  Cumartesi : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş dönüş. Otelde alınacak kahvaltıdan sonra El Halil şehrine hareket (Yaklaşık 1 saat). Halil'ür-Rahman Camii (Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf a.s.)'nde peygamberler ve zevcelerinin ziyaretleri sonrası Kudüs'e hareket, Akşam yemeği ve geceleme için otelimize geçiş.
4. Gün : 18 Aralık 2020 Pazar : Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidiş ve dönüş. Otelde kahvaltıdan sonra otelden ayrılış. Zeytin Dağı'na hareket. Zeytin Dağı'nda bilgilendirme sonrası panoramik Kudüs manzarası eşliğinde fotoğraf molası sonrası Tel Aviv Havalimanına doğru hareket. CheckIn ve pasaport işlemleri sonrası, Türk havayollarının TK...sefer sayılı uçağı ..:.. 'te hareket ve ..:.. 'da İstanbul Havalimanına varış.

Sabah Kahvaltısı, 
Akşam Yemeği,
Vize,
Uçak Bileti,
Konaklama,
Transferler,
Rehberlik

Sırt Çantası

Seyahatten 20 gün önce pasaport bilgisinin Acentamıza ulaşması gerekmektedir.

 Tur Fotoğrafları

Rezervasyon

Abone Ol